Álláshirdetés

Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központ
a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. alapján
pályázatot hirdet

MTMT Osztály
Informatikus könyvtáros

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozott idejű 1 év –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, 1051 Budapest, Arany János utca 1.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtár és Információs Központ által működtetett Magyar Tudományos Művek Tára bibliográfiai adatbázis adatainak karbantartása, ellenőrzése, felhasználói kapcsolattartás.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola,
  • vagy egyetemi szintű szakirányú végzettség vagy felsőfokú végzettség és szakirányú képesítés;
  • széleskörű számítástechnikai ismeretek;
  • alapfokú angol nyelvismeret;
  • magyar állampolgárságú, vagy a külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy;
  • cselekvőképesség, büntetlen előélet.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló területen és/vagy könyvtárszakmai területen szerzett tapasztalat;

Elvárt kompetenciák:

  • Precizitás, monotonitástűrés,
  • felhasználó-orientált szemléletmód,
  • jó problémamgeoldó képesség, kreativitás, pozitív hozzáállás a feladatokhoz,
  • önálló munkavégzés képessége.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok másolatai;
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány másolata vagy az erkölcsi bizonyítvány megkéréséről szóló postai feladóvevény másolata;
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2018. június 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 24.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Áts József osztályvezető részére a allas@konyvtar.mta.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati meghallgatásra történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik. Az informatikai főigazgató-helyettes felterjesztése alapján a főigazgató dönt a határozatlan idejű alkalmazásról.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. május 29.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  •  MTA Könyvtár és Információs Központ honlapja - 2018. május 3.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://konyvtar.mta.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja2018. május 3.

A pályázati kiírás közzétevője a személyügyi központ. A pályázati kiírás a munkáltató által a személyügyi központ részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Keresés az adatbázisban

NKFIH-ED_17-1-2017-0012:
Tudományos bibliográfiai adatok szolgáltatása az MTMT adatbázisból a közfinanszírozású pályázati rendszerek számára (2017.09.01. - 2018.02.28.)

KFIH-ED_16-1-2016-0006:
MTMT/MTMT2 adatszolgáltatások fejlesztése közfinanszírozású pályázatokhoz (2016.10.01. - 2017.03.31.)

NKFIH-ED_15_1_2015_0015:
MTMT rekord-letöltés kialakítása közfinanszírozású pályázati rendszerekhez
Új Széchenyi Terv

MTMT2 Projekt

TÁMOP-4.2.5.A-11/1-2012-0001

A Magyar Tudományos Művek Tára (MTMT) publikációs adatbázis szolgáltatások országos kiterjesztése

MTMT2 átállás

Különálló portálunkon az MTMT új szoftverére való átállással kapcsolatos információk, oktató anyagok és az MTMT2 béta változata található, amelyben ki lehet próbálni az MTMT2 működését és oktatni lehet a használatát.

MTMT2 átállás portál

Kérdése van?

Amennyiben kérdése lenne az MTMT rendszerének használatával kapcsolatosan, kérjük, hogy először tekintse át a
Gyakran Ismételt Kérdések
listáját.

Ha ott nem talál kielégítő választ, az alábbi elérhetőségek valamelyikén keressen meg minket:

+36-1 411-6323
+36-1 411-6210
+36-70 411-0576
+36-70 411-0575

h k sz cs p sz v

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24